ورود عضویت
دانلود فیلم ایرانی یدو

دانلود فیلم ایرانی یدو

، ، ،
N/A

داستان فیلم

داستان فیلم یدو درباره ماه های اولیه جنگ تحمیلی و آبادان در حال محاصره میباشد. زمانی که بسیاری از مردم خوزستان خانه و کاشانه ی خود را رها کردند و به شهرهای دیگر پناه بردند تا زنده بمانند، اما در این بین مادری وجود دارد که قصد ترک کردن خانه ی خویش را ندارد پسر بزرگ این زن، به مادرش اصرار میکند تا مانند دیگر اهالی این شهر، خانه را ترک کنند تا اسیر دست دشمن نشده اند، اما یدو پسر بزرگ این زن نمیداند که چقدر مادرش به خانه ای که در آن هستند و در خانه ای که مادر شده است عشق می ورزد.... (یدو در واقع تلفظ اسم یدالله و نوجوان فیلم است)

درباره فیلم

فیلم سینمایی یدو به کارگردانی مهدی جعفری در سال 1399 ساخته شده است، این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر درام، خانوادگی میباشد، در این فیلم بازیگرانی چون ستاره پسیانی، میلاد صویلاوی، محمدمهدی آلبو علی، ریحانه آریامنش، اکبر اودود، سعید آلبو عبادی، عبدالحلیم تقلبی، رضا نوری، حسین پوریده، آرمان آسایش، طاهره نیک آزاد، یاسین مسعودی و… به هنرنمایی پرداخته اند.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.
قیمت:‌ رایگان قیمت:‌ رایگان قیمت:‌ رایگان قیمت:‌ رایگان قیمت:‌ رایگان
افتخارات فیلم سینمایی یدو چه بوده است؟

این فیلم برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر شده است.

موضوع اصلی فیلم یدو چیست و در چه ژانری ساخته شده است؟

فیلم مربوط به کودکان و دفاع مقدس است و داستان ماه های اولیه جنگ و محاصره آبادان را روایت کی کند، این فیلم در ژانر درام، خانوادگی، جنگی ساخته شده است.

  • نویسنده: Mehdi Jafari

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *