ورود عضویت
دانلود انیمیشن تام و جری کارخانه شکلات_ سازی Tom and Jerry Willy Wonka and the Chocolate Factory 2017 با دوبله فارسی

دانلود انیمیشن تام و جری: کارخانه شکلات‌ سازی Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory 2017 با دوبله فارسی

، ، ، ، ،
Not Rated
کارگردان :

داستان فیلم

داستان انیمیشن تام و جری: کارخانه شکلات‌ سازی ازین قرار است که چارلی باکت، یک کاغذ فروش فقیر است که تام را از خوردن جری باز می دارد و با ارایه یک قرص نان با آنها دوست می شود و سپس در ادامه تام و جری به چارلی باکت کمک میکنند تا مخفیانه وارد کارخانه شکلات شده و تام و جری وارد دنیای شگفت انگیز کارخانه شکلات سازی ویلی وونکا می شوند و ماجراهای جالبی را رقم می زنند....

درباره فیلم

انیمیشن تام و جری: کارخانه شکلات‌ سازی Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory 2017 به کارگردانی اسپایک برنت محصول 2017 کشور آمریکا در ژانر انیمیشن، کمدی، فانتزی، خانوادگی و ماجراجویی میباشد. از صداپیشگان مطرح این انیمیشن میتوان به آدری وسیلوسکی، جیم ورد، کت سوسی، امیلی اوبرایان، دالس لوواتو، کیت هیگینس، ریچل بوترا، جف برگمن، لوری آلن، میک وینگرت، جس هارنل، جی پی کارلیاک و… اشاره کرد. این فیلم توسط برادران وارنر انیمیشن و شرکت سرگرمی ترنر تولید شده است، این اولین فیلم مستقیم تام و جری است که توسط کمپانی برادران وارنر در سطح بین‌ المللی توزیع شده است و همچنین آخرین فیلم مستقیم تام و جری است.این فیلم اقتباسی انیمیشنی از فیلم ویلی ونکا و کارخانه شکلات سازی است.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.
قیمت:‌ رایگان دوبله فارسی قیمت:‌ رایگان دوبله فارسی قیمت:‌ رایگان دوبله فارسی قیمت:‌ رایگان دوبله فارسی
انیمیشن تام و جری: کارخانه شکلات‌ سازی محصول کدام کشور و به کارگردانی چه کسی ساخته شده است؟

محصول کشور آمریکا و به کارگردانی اسپایک برنت

انیمیشن تام و جری: کارخانه شکلات‌ سازی در چه ژانری ساخته شده است؟

انیمیشن، ماجراجویی، کمدی، فانتزی، خانوادگی و موزیکال

  • نویسنده: Gene Grillo, William Hanna (based on "Tom and Jerry" created by), Joseph Barbera (based on "Tom and Jerry" created by), Roald Dahl (based on the novel "Charlie and the Chocolate Factory" by)

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *