ورود عضویت
دانلود سریال ایرانی پدر خوانده

دانلود سریال ایرانی پدر خوانده قانونی

، ،
159 دقیقه

داستان سریال

مسابقه ی پدر خوانده یک رقابت مانند مسابقه ی مافیا میباشد. در مسابقه ی مافیا یک نقش پنهان بوده و بر اساس استدلال پیش می رود، در مسابقه ی پدرخوانده بازیگران مافیا را به صورت حرفه ای و جذاب تر بازی می کنند. نحوه ی بازی به این صورت است که بازی 11 بازیکن دارد که 7 شهروند و 3 مافیا به همراه یک فرد مستقل با هم به رقابت می پردازند. گرداننده این مسابقه کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون میباشد. همچنین لوکیشن این رئالیتی شو انبار فرضی قاچاق مافیای سیسیل ایتالیا است.

درباره سریال

سریال ایرانی پدر خوانده The Godfather به کارگردانی، ، تهیه‌ کنندگی و نویسندگی سعید ابوطالب محصول سال 1401 استف این سریال در ژانر تالک شو، خانوادگی و معمایی میباشد. مسابقه پدرخوانده یک بازی طولانی با سناریویی جذاب و غیرقابل پیش‌ بینی از بازی مافیا به روایت سعید ابوطالب است که یازده بازیکن در آن حضور دارند. بازیکنان این مسابقه هنرمندانی چون کامبیز دیرباز، مجید واشقانی، پژمان بازغی، بهاره افشاری، امیر حسین رستمی، ترلان پروانه، امیرعلی نبویان، فرزاد حسنی، سیما تیرانداز، کامران تفتی، سید جواد هاشمی، باربد بابایی، امیرحسین مدرس، میثم درویشان پور، امیر کربلایی زاده، معین زندی، محمد نادری، شکیب شجره، السا فیروزآذر، علی صالحی، سپند امیرسلیمانی، کمند امیرسلیمانی، ارسلان قاسمی، صحرا اسدالهی، حدیث میرامینی، شیدا یوسفی و کیمیا باباییان می باشند.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.
مسابقه ی پدر خوانده در چه ژانری و به کارگردانی چه کسی ساخته شده است؟

مسابقه ی پدر خوانده در ژانر تالک شو، خانوادگی و معمایی و به کارگردانی سعید ابوطالب میباشد.

موضوع مسابقه ی پدرخوانده از چه قرار است؟

پدرخوانده ادامه شب های مافیا و یک بازی طولانی تر و حرفه ای تر با سناریویی جذاب و غیرقابل پیش‌ بینی از بازی مافیا به کارگردانی سعید ابوطالب است. در این مسابقه 11 بازیکن حضور دارند که شامل 7 شهروند و 3 مافیا همراه با یک فرد مستقل با هم به رقابت پرداخته اند.

  • نویسنده: سعید ابوطالب

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *